Pouze pro správce webu
jméno:
heslo:

: 0
Rozváděče a rozvodnice > Datové rozváděče > Datové rozváděče Rittal

Datové rozváděče Rittal

Rittal vyrábí inovační a hospodárná řešení pro každý druh datových a serverových rozváděčů (kompaktní, estetické, předmontované a v různých rozměrových variantách).
Pro každou skříň má Rittal navíc k dispozici odpovídající systémové příslušenství a nabízí tak pro každou aplikaci vhodné skříňové řešení. Datové sítě Rittal – to ale vždy znamená také přístup k ucelenému řešení; integrační systém Rittal. Od řízení elektrického napájení přes zabezpečení a monitorování až po chlazení. Skříňová řešení Rittal jsou víc než pouhá skříň vyměřená na šířku, výšku a hloubku. Jedná se o rozšířitelnou síť různorodých nápadů pro přizpůsobení praktickým podmínkám a požadavkům budoucnosti.

Na bázi TE 7000

Na bázi TE 7000

Palcové montážní roviny hloubkově stavitelné tvoří pevný rám (nosnost 400 kg) pro všechny propojovací požadavky. Podle principu „vše, co je třeba, ale přitom co možná nejméně“ se tento rozváděč dodává bez rámu skříně. Výhody: optimální přístupnost a jednoduchá montáž. Praktické, cenově výhodné řešení pro rozváděče v kancelářských prostředích.

Materiál:
Ocelový plech.

Rozsah dodávky:
Samonosná rámová konstrukce 482,6mm(19"), prosklené dveře vpředu, dvoubodový uzávěr, rukojeť s prohlubní a bezpečnostní zámek 3524E, bočnice osaditelné zaklapnutím a zabezpečené zámkem 3524E, rámová konstrukce střechy a dna s maximálním výřezem (k volitelnému osazení modulárních plechů), střecha pro zavedení kabelů, s výřezem pro ventilační jednotku, nivelační nohy a distanční šrouby pro vyvýšení střešního plechu

Na bázi Rittal TS 8

Různorodost využití a variabilita jako datového rozváděče, nebo jako serverové skříně v kombinaci se serverovými komponentami. Vůbec nezáleží na tom, jak náročné jsou vaše požadavky – díky neomezeným možnostem montáže a bohatému systémovému příslušenství poskytuje řešení s TS 8 vždy optimální poměr ceny a výkonu. Bezpečnost a dostupnost jsou možné s použitím modulárních bezpečnostních, klimatizačních a monitorovacích řešení vyladit přesně podle potřeb.

Materiál:
Ocelový plech.

Rozsah dodávky:
Rámová konstrukce skříně s dveřmi, popř. zadní stěna, plechová střecha, podstavec 100 mm s ventilačními otvory, uzemnění všech plochých dílů; přiloženo: Nivelační nohy, distanční díly k nadzdvižení střechy, 4 ks lišty pro upevnění kabelů, třmeny pro vedení kabelů, matice, šrouby

Na bázi flexRack(i)

Na bázi flexRack(i)

Výhody:
Vedení kabelů uvnitř profilu rámové konstrukce; Management napájení je integrován přímo v profilu rámové konstrukce; Kapalinové chlazení.

Materiál:
Svislé díly rámové konstrukce: hliníkový protlačovaný profil; Plech dna, střešní plech, podstavec; Bočnice: ocelový plech.

Rozsah dodávky:
Nosný rám FR(i), s designovými předními prosklenými dveřmi (130°). Střešní plech, bočnice, podstavec s ventilačními otvory, plechové dno, vnitřní vybavení dle vlastního typu, viz. tabulka str. 704. Uzemnění všech montážních dílů. Komfortní rukojeti pro profilovou půlválcovou vložku s bezpečnostním zámkem 12321 vpředu i vzadu.

Všechna práva vyhrazena, Elektro Brůna spol. s r.o., www.bruna-elektro.cz.
Obrázky uvedené na těchto stránkách jsou pouze ilustrační.

Created by © 2010 Chabera tvorba stránek

Webhosting ALS-Euro s.r.o.